Dane adresowe:

R-GOL

ul. Grunwaldzka 41

14-100 Ostróda


Opis działalności:

R-GOL istnieje już od roku 2000, ale w ostatnich latach z firmy regionalnej przerodził się w absolutnie czołowego dystrybutora piłkarskiego sprzętu w skali kraju. Firma, która główną siedzibę ma na Mazurach Zachodnich, w Ostródzie, rozwija się wyjątkowo prężnie. Obecnie, poza nowoczesnym eSklepem, dla którego nie ma żadnych granic, R-GOL to Centrum Piłkarskie w Olsztynie, Salon Piłkarski w Ostródzie i wielkie, dwupoziomowe Centrum Piłkarskie w Gdańsku. Ten ostatni lokal to największy specjalistyczny sklep piłkarski w Polsce. Pamiętaj: Kochamy i rozumiemy piłkę. To nasza pasja. Tak samo jak Twoja.

Internetowy Sklep Piłkarski R-GOL.com rozwija się niesamowicie dynamicznie, a nasze doświadczenie w branży oraz pasja sprawiają, że jako dystrybutor światowych marek (dostępne są u nas m.in. katalogi koncernów Nike i adidas oraz Puma, a ponadto dystrybuujemy takie marki jak Mizuno, Joma czy asics) i producent odzieży sportowej własnej marki RG, mamy coraz mocniejszą pozycję.

Nowa odsłona eSklepu, która wystartowała wraz z mistrzostwami świata w Brazylii, jest w pełni dostosowana do urządzeń mobilnych. Jesteśmy w tej kwestii prekursorem na polskim rynku. To dzięki mobilności każdy piłkarz, nieważne, czy amator, czy profesjonalista, może się u nas zaopatrzyć w sprzęt piłkarski z komórki, z tabletu czy z komputera; z autobusu, z szatni czy zza biurka. W ten sposób zmieniliśmy świat piłkarskich zakupów.

R-GOL.com to jednak nie tylko sklep piłkarski online, w którym znajdziesz buty piłkarskie i piłki nożne albo koszulki ulubionych klubów piłkarskich, takich jak – Real Madryt, FC Barcelona, Machester United lub City, Chelsea, Bayern Monachium czy Borussia Dortmund. Tak mogłoby się wydawać, ale… tak nie jest! Dostępne są u nas nie tylko piłkarskie korki dla dzieci, juniorów i dla dorosłych, ale i inne rodzaje obuwia piłkarskiego na wszystkie nawierzchnie, choćby halówki i turfy – buty o podeszwie FG, SG, AG, TF, IC oraz IN. Uff… To chyba wszystko. 
 

Katagoria: Sklepy sportowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 527  razy.