Dane adresowe:

Hurtowniasportowa.net S.C.

ul. Kożuchowska 20 D

65-364 Zielona Góra

tel: 68 452 86 86

fax: 68 452 86 86


Opis działalności:

Milionami ludzi zawładnął sport, który na dobre zadomowił się w naszym codziennym życiu. To fenomenalne zjawisko, które kształtuje ludzi i budzi poczucie jedności z drugim człowiekiem. Dlatego misją naszej firmy hurtowniasportowa.net jest propagowanie uprawiania sportu, gdyż wyzwala w nas pozytywne cechy, a sam w sobie jest czysty i szlachetny.

Wychodząc naprzeciw potrzebom jakie wiążą się z aktywnością fizyczną uruchomiliśmy witrynę internetową hurtowniasportowa.net – dla wygody, swobodnego dostępu, oszczędności czasu i pieniędzy. Robimy wszystko, abyście na naszych stronach znaleźli najlepszej jakości sprzęt sportowy w najlepszych cenach.

Doświadczenia jakie zdobyliśmy na różnego rodzaju boiskach, bieżniach i ringach pozwalają nam sprostać praktycznym i wyszukanym wymaganiom oraz profesjonalnie doradzać w doborze najlepszego sprzętu – zarówno amatorom jak i zawodowcom.

Będziemy udoskonalać nasz serwis, rozszerzać asortyment, zdobywać Wasze zaufanie poprzez szybkie terminy realizacji zamówień, oraz merytoryczną, rzetelną i kulturalną obsługę. 
 

Katagoria: Sklepy sportowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 371  razy.