Dane adresowe:

F.H.U. „WEB-COM”

ul. Tęczowa 2b,

Kozy 43-340

Infolinia: 801 000 761

tel.: 33 8219 149

tel. kom: 604 617 978


Opis działalności:

Asport.pl jest Sportowym Sklepem Internetowym należącym do F.H.U. „WEB-COM” Marcin Rozmus z siedzibą w Kozach przy ul. Tęczowej 2b. Sklep powstał w 2005 roku i szybko z małego sklepu stał się jednym z liderów w branży internetowych sklepów sportowych.

Dziś Asport.pl to dbałość o klienta, szeroka oferta , szczegółowe opisy, szybka dostawa i zespół profesjonalistów. Wszystko to ma zapewnić obsługę Naszych klientów na najwyższym poziomie.

Nasza załoga to eksperci, dla których sport to nie tylko praca, ale przede wszystkim życiowa pasja. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu doradzimy ci, jaki sprzęt powinieneś wybrać, aby uwzględniał on Twoje potrzeby.

W naszym sklepie stawiamy głównie na wysoki poziom obsługi klienta i bezpieczeństwo zakupów. Dzięki rozbudowanym magazynom i dużej sieci dostawców znaczną część zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin.

Asport kładzie nacisk na jakość sprzedawanych produktów dlatego w naszej ofercie znaleźć można produkty znanych i cenionych na świecie marek, takich jak: Adidas, Reebok, Kettler, The North Face, Columbia, Deuter, Marmot, Smartwool, Black Diamond, NIke, Puma, Satila, Timex, Uvex, Rollerblade oraz setki innych. 
 

Katagoria: Sklepy sportowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 390  razy.