Kreatyny i staki to specjalne środki wspomagające dla kulturystów oraz innych osób aktywnie uprawiających różnego rodzaju sport. Przygotowane we współpracy z kulturystami i innymi specjalistami środki wydatnie wpływają na przyrost mięśni i pozwalają w krótszym czasie osiągnąć upragnione rezultaty, a co za tym idzie: doskonale urzeźbioną sylwetkę.

W przypadku innych dyscyplin, kreatyny i staki mogą aktywnie wspomagać sportowców w osiąganiu coraz lepszych wyników podczas swoich treningów. Dzięki nim postęp w naszych treningach jest lepiej zauważalny i znacznie szybszy.


5

Trec CM3 Powder - 500g

Cena  64,88 
CM3 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Regularna suplementacja 3 g kreatyny dziennie zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. CM3 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

4

Trec CM3 1250 - 360 kapsułek

Cena  69,00 
CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate). Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej.

3

Vitalmax Kreatyna Monohydrat - 500g

Cena  27,90 

Suplementacja kreatyną zwiększa resyntezę fosfokreatyny w mięśniach, zwłaszcza po wysiłku o dużej intensywności. Przyczynia się to do wzrostu wytrzymałości, wydolności, siły i masy mięśniowej. Kreatyna jest jednym z niewielu suplementów, których wysoka skuteczność poparta jest wieloma badaniami naukowymi. Z tego względu, a także ze względu na jej silne działanie, stała się jednym z najskuteczniejszych preparatów stosowanych w sportach siłowych, wytrzymałościowych i szybkościowych.
Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny. Vitalmax Creatin mikro charakteryzuje się maksymalną czystością 99.99%, a także bardzo wysokim rozdrobnieniem cząsteczek 250 mesh, co powoduje, że jest najbardziej rozdrobnioną kreatyną na rynku i znacznie ułatwia jej transport do mięśni.

2

APS Mesomorph 388g

Cena  136,83 
Mesomorph to bardzo złożony produkt zawierający w swoim składzie związki wspierające regeneracje, przyspieszające anabolizm, hamujące katabolizm, dodające energii, zwiększające produkcję
Tlenku Azotu, zapewniające prawidłową prace mięśni, pomagające zwiększyć siłę mięśniową oraz wpływające na wytrzymałość. Dzięki temu doskonale nadaje się do stosowania w okresie zwiększonej aktywności fizycznej.

1

Olimp Creatine Mega Caps - 400 kapsułek

Cena  55,45 
Olimp Creatine Mega Caps 1250 jest wysokomikronizowaną postacią kreatyny, która jest formą łatwiej rozpuszczalną i wchłanianą do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest podstawowym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych, jako fosfokreatyna magazynuje bogatoenergetyczne reszty kwasu fosforowego (rodniki fosforanowe) i dystrybuuje je do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych. 1 kapsułka preparatu Creatine Mega Caps zawiera 1250 mg doskonałej jakości mikronizowanej kreatyny.

Suplementacja diety Creatine Mega Caps powoduje:
- szybką resyntezę ATP (bezpośrednie źródło energii)
- znaczny wzrost siły oraz beztłuszczowej masy ciała
- działanie antykataboliczne
- zwiększone uenergetycznienie organizmu


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi odżywek i suplementów, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1852  razy.