Ćwiczenia na trenażerze wioślarskim, czy wioślarzu, jeśli wolimy takie nazewnictwo, symulują pływanie łódką. Jeszcze w latach osiemdziesiątych wykorzystywany był tylko do celów treningowych profesjonalnych wioślarzy. Dziś jest to jeden z podstawowych urządzeń do ćwiczeń aerobowych w klubach fitness i wielu domach. Wioślarz, dzięki mechanice wykonywania ćwiczenia, pozwala aktywizować wszystkie grupy mięśniowe, a dodatkowo, wzmacnia serce i naczynia krwionośne, a także wpływa na lepszą pracę układu oddechowego.

Płynność ruchów na wiosłach oraz fakt, że podczas ćwiczenia pracujesz całym ciałem, powoduje, że podczas treningu przy pomocy trenażera, wzmacniasz stawy – ale z wyczuciem. Poprawiasz tez ukrwienie, a także ogólną kondycję. Właśnie dlatego warto wybrać wiosła, jeśli wracasz do treningu po kontuzji, albo gdy po prostu odczuwasz dyskomfort w jakimś ze stawów biorących udział w ruchu. Ćwiczenia z tym sprzętem, to spora przyjemność i efektywność treningu. Praca na wioślarzu jest dobra dla osób w praktycznie każdym wieku, który umożliwia wykonywanie ruchu całego ciała. Praca z trenażerem wioślarskim wyrabia kondycję, buduje tkankę mięśniową, wzmacnia naczynia krwionośne i pomaga dotlenić organizm. Dodatkowo wiele z urządzeń, posiada możliwość złożenia, dzięki temu po skończonych ćwiczeniach możemy ustawić je w miejscu, w którym nie będzie przeszkadzał.


5

Wioślarz magnetyczny Body Sculpture BR 3150

Cena  999 
Wioślarz BR 3150 BODY SCULPTURE cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość umożliwiające ciągły trening w warunkach domowych.
Unikalna konstrukcja wioślarza uznana przez wszystkich, od przypadkowego użytkownika do profesjonalnego sportowca, doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie powodujący żadnych urazów pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu cardio.

4

Wioślarz GYM BR 3010 Body Sculpture

Cena  570 
Wioślarz GYM BR 3010 umożliwia, poza standardowym wiosłowaniem, wykonywanie dodatkowych ćwiczeń na górne i dolne partie mięśniowe.
Trening wioślarski poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększają zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Ruch wioślarski naśladuje wiernie wysiłek wioślarza angażując podczas treningu do 84% mięśni ciała harmonijnie kształtując całą sylwetkę.

3

Wioślarz One Fitness Z5213

Cena  345 
Z5213 One Fitness to wioślarz, którego unikalna konstrukcja doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób nie powodujący żadnych urazów pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu wytrzymałościowego (cardio). Trening wioślarski poprawia wydolność systemu sercowo-naczyniowego, wspomaga spalanie tłuszczu i zwiększają zdolność organizmu do przyswajania tlenu. Ruch wioślarski naśladuje wiernie wysiłek wioślarza angażując podczas treningu do 84% mięśni ciała harmonijnie kształtując całą sylwetkę.

2

Wioślarz mechaniczny SPEED II BR 2200 Body Sculpture

Cena  449 
Wioślarz BR 2200 to znakomity przyrząd treningowy niezbędny w każdej domowej siłowni. Naturalny ruch wioślarski harmonijnie kształtuje m.in. mięśnie nóg, pleców, ramion i brzucha. Trening na wioślarzu pozwala na szybkie kształtowanie masy mięśniowej, spalanie kalorii i poprawę sprawności fizycznej, wraz z poprawą pracy układu krążenia i oddychania.

1

Wioślarz HS-050R Glide Hop Sport

Cena  344 
Prezentowany wioślarz treningowy pozwala podczas ćwiczeń wzmocnić: klatkę piersiową, ramiona, ręce, brzuch, pośladki oraz uda i łydki. Jest też doskonałym urządzeniem, dzięki któremu możemy zredukować tłuszcz z miejsc, w których lubi się odkładać. Polecany jest osobom, które z różnych powodów nie mogą podczas treningu intensywnie obciążać stawów. Posiada certyfikat EN 957 oraz kategorię HC (do efektywnego treningu domowego), które potwierdzają jego wysoką jakość i niezawodność.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi osprzętu siłowni, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2373  razy.