5

Hop-Sport HS-2065 Axum

Cena  1 098,00 
op-Sport HS-2065 Axum to magnetyczny rower treningowy o nowatorskiej poziomej budowie w kolorze szaro-czarnym. Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika korzystającego z urządzenia to 150 kilogramów. Układ napędowy roweru to koło zamachowe z 8-stopniową ręczną regulacją oporu. Urządzenie posiada praktyczny wyświetlacz elektroniczny. Sterowanie rowerem odbywa się za pomocą przycisków. Urządzenie posiada przydatne podczas treningu wskaźniki, jak np. miernik czasu, miernik dystansu, wskazanie aktualnej prędkości, miernik spalonych kalorii, które rozszerzają jego funkcjonalność. Dzięki wmontowanym w rękojeściach sensorom, użytkownik może zmierzyć swój puls w trakcie ćwiczeń. Przenoszenie urządzenia ułatwią wbudowane kółka transportowe. W sytuacji, gdy rower będzie eksploatowany na nierównej nawierzchni, można wyregulować jego stabilność dzięki stopkom poziomującym. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na swój produkt.

4

Hop-Sport HS-070L Helix

Cena  1 998,00 
Hop-Sport HS-070L Helix to elektromagnetyczny rower treningowy o nowatorskiej poziomej budowie w kolorze czarnym. Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika korzystającego z urządzenia to 150 kilogramów. Układ napędowy roweru to koło zamachowe z 16-stopniową elektroniczną regulacją oporu. Urządzenie posiada praktyczny wyświetlacz elektroniczny. Sterowanie rowerem odbywa się za pomocą przycisków i pokrętła. Urządzenie posiada przydatne podczas treningu wskaźniki, jak np. miernik czasu, miernik dystansu, wskazanie aktualnej prędkości, miernik spalonych kalorii, które rozszerzają jego funkcjonalność. Dzięki wmontowanym w rękojeściach sensorom, użytkownik może zmierzyć swój puls w trakcie ćwiczeń. Przenoszenie urządzenia ułatwią wbudowane kółka transportowe. W sytuacji, gdy rower będzie eksploatowany na nierównej nawierzchni, można wyregulować jego stabilność dzięki stopkom poziomującym. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na swój produkt.

3

Kettler GIRO R

Cena  2 690,00 
Kettler GIRO R to magnetyczny rower treningowy o nowatorskiej poziomej budowie Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika korzystającego z urządzenia to 130 kilogramów. Układ napędowy roweru to koło zamachowe z 16-stopniową ręczną regulacją oporu. Urządzenie posiada praktyczny wyświetlacz elektroniczny. Sterowanie rowerem odbywa się za pomocą przycisków. Urządzenie posiada przydatne podczas treningu wskaźniki, jak np. miernik czasu, miernik dystansu, wskazanie aktualnej prędkości, miernik spalonych kalorii, które rozszerzają jego funkcjonalność. Dzięki możliwości użycia pasa telemetrycznego użytkownik może zmierzyć swój puls w trakcie ćwiczeń. Przenoszenie urządzenia ułatwią wbudowane kółka transportowe. W sytuacji, gdy rower będzie eksploatowany na nierównej nawierzchni, można wyregulować jego stabilność dzięki stopkom poziomującym. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na swój produkt.

2

HMS R9259

Cena  799,00 
HMS R9259 to magnetyczny rower treningowy o nowatorskiej poziomej budowie Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika korzystającego z urządzenia to 120 kilogramów. Układ napędowy roweru to koło zamachowe z 8-stopniową ręczną regulacją oporu. Urządzenie posiada praktyczny wyświetlacz elektroniczny. Sterowanie rowerem odbywa się za pomocą przycisków. Urządzenie posiada przydatne podczas treningu wskaźniki, jak np. miernik czasu, miernik dystansu, wskazanie aktualnej prędkości, miernik spalonych kalorii, które rozszerzają jego funkcjonalność. Dzięki wmontowanym w rękojeściach sensorom, użytkownik może zmierzyć swój puls w trakcie ćwiczeń. Przenoszenie urządzenia ułatwią wbudowane kółka transportowe. W sytuacji, gdy rower będzie eksploatowany na nierównej nawierzchni, można wyregulować jego stabilność dzięki stopkom poziomującym. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na swój produkt.

1

HMS R9203

Cena  675,00 
HMS R9203 to magnetyczny rower treningowy o nowatorskiej poziomej budowie w kolorze szaro-czarnym. Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika korzystającego z urządzenia to 100 kilogramów. Układ napędowy roweru to koło zamachowe z 8-stopniową ręczną regulacją oporu. Urządzenie posiada praktyczny wyświetlacz elektroniczny. Urządzenie posiada przydatne podczas treningu wskaźniki, jak np. miernik czasu, miernik dystansu, wskazanie aktualnej prędkości, miernik spalonych kalorii, które rozszerzają jego funkcjonalność. Dzięki wmontowanym w rękojeściach sensorom, użytkownik może zmierzyć swój puls w trakcie ćwiczeń. Przenoszenie urządzenia ułatwią wbudowane kółka transportowe. W sytuacji, gdy rower będzie eksploatowany na nierównej nawierzchni, można wyregulować jego stabilność dzięki stopkom poziomującym. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na swój produkt.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen skapiec.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi osprzętu siłowni, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1656  razy.