5

Bieżnia treningowa York T-II 3000

Cena  3 599 
Silnik elektryczny - moc (znamionowa/max.): 1.75 KM/ 2.25 KM
Zakres prędkości (km/h): 1-18 (3 prędkości bezpośrednie)
Ustawianie kąta wzniesienia (%): 0-15 (elektronicznie)
Wymiary powierzchni biegowej w cm (dł./szer.): 135/45

4

Bieżnia Elektryczna HMS BE 4600

Cena  2 790 
Bieżnia Elektryczna HMS BE 4600 jest masywnym, stabilnym urządzeniem przystosowanym do prowadzenia intensywnego treningu w warunkach domowych. Duży pas biegowy zapewniający komfortową przestrzeń do ćwiczeń amortyzuje 8 elastomerów, które gwarantują lekkość i sprężystość biegu. Przestronny pulpit sterujący z dużym wyświetlaczem komputera pozwala na wygodne zarządzanie ustawieniami, szczególnie przydatne okazują się przyciski szybkiego wyboru programów prędkości i kąta nachylenia. Komputer posiada 108 programów.

3

Bieżnia treningowa HMS BE4600

Cena  2 650 
ieżnia Elektryczna HMS BE 4600 jest masywnym, stabilnym urządzeniem przystosowanym do prowadzenia intensywnego treningu w warunkach domowych. Duży pas biegowy zapewniający komfortową przestrzeń do ćwiczeń amortyzuje 8 elastomerów, które gwarantują lekkość i sprężystość biegu. Przestronny pulpit sterujący z dużym wyświetlaczem komputera pozwala na wygodne zarządzanie ustawieniami, szczególnie przydatne okazują się przyciski szybkiego wyboru programów prędkości i kąta nachylenia. Komputer posiada 108 programów.

2

Bieżnia treningowa Freerun Zipro

Cena  1 799 
Bieżnia Freerun Zipro umożliwia wygodne zarządzanie treningiem. Korzystając z przycisków szybkiej regulacji na rękojeściach i panelu komputera zmieniasz prędkość oraz kąt nachylenia pasa biegowego. Komputer wyświetla najważniejsze parametry opisujące realizowaną sesję ćwiczeń. Do dyspozycji masz 24 zróżnicowane programy treningowe.
Dla bezpieczeństwa i komfortu biegu bieżnia Freerun Zipro posiada system amortyzacji, który tworzy 8 elastomerów. Skuteczna amortyzacja w połączeniu z cichą pracą silnika oraz antypoślizgowym pasem biegowym daje pewność każdego kroku. Zachowujesz swój rytm, swobodę ruchów, lekkość biegu, dzięki czemu każdy trening jest maksymalnie efektywny.

1

Bieżnia treningowa BE 4600 HMS

Cena  2 650 
Masywna bieżnia z silnikiem elektrycznym o mocy 2,5 HP przeznaczona do treningu w domowym zaciszu. Stabilna konstrukcja oraz efektywny system amortyzacji pasa biegowego gwarantują bezpieczeństwo i komfort. Urządzenie zostało wyposażone w klucz bezpieczeństwa.
Zarządzanie ustawieniami treningowymi jest bardzo łatwe, odbywa się za pomocą funkcjonalnego komputera z przejrzystym wyświetlaczem. Regulacja prędkości i kąta nachylenia pasa biegowego wraz z 24 programami treningowymi dają szansę realizowania wszechstronnego treningu, dostosowanego do aktualnych potrzeb. Dzięki dotykowym sensorom pulsu wysiłek wkładany w ćwiczenia pozostaje pod pełną kontrolą.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi osprzętu siłowni, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2853  razy.