5

Finnlo BIO FORCE

Cena  4 299,00 
FINNLO BIO FORCE, to bardzo wygodny atlas do ćwiczeń. Sprzęt umożliwia dopasowanie siedzenia do optymalnej dla ćwiczącego pozycji. Zamiast technologii tradycyjnej zastosowano system TNT. Dzięki niemu atlas działa zupełnie bezgłośnie. Sprzęt służy do wykonywania około 100 różnych ćwiczeń. BIO FORCE waży zaledwie 66 kg i może być łatwo przenoszony.

4

Kettler Fitmaster Axion-line

Cena  2 699,00 
Atlas treningowy dla początkujących. Wyciąg Latissimus, trening z wyciągiem linek w wielu wariantach i gryf gięty do ćwiczeń na biceps umożliwiają urozmaicony trening.
Obciążenie 60 kg w stopniach co 5 kg zapewnia trening na każdym etapie zaawansowania.

3

York Perform Gym

Cena  1 749,00 
Atlas York Perform Gym popularnej marki York Fitness został zaprojektowany z myślą o wykorzystywaniu go w domowych warunkach. Można na nim ćwiczyć na wiele sposobów, co pozwala na idealne dopasowanie treningu pod kątem aktualnych możliwości danego użytkownika. Produkt posiada zdejmowany modlitewnik.

2

Funfit ARROW X

Cena  1 399,00 
egulowana ławka skośna
Stos z obciążeniami 65kg osłonięty siatka ochronną, regulacja co 5kg
Przełożenie - 2:1
Odczuwalne obciążenie to aż 130kg
Stanowisko do podciągania nóg
System bloczków i wzmocnionych linek zapewniających płynną pracę
Drążek do ćwiczeń górnych partii ciała oraz ramion
Trenażer klatki piersiowej pracujący w trybie wyciskania oraz rozpiętek
Komfortowy modlitewnik z regulacją wysokości
Pokryte gąbka uchwyty do pompek
Trenażer nóg
Dolny drążek do wykorzystania jako gryf lub wioślarz

1

Body Sculpture BMG 4700

Cena  1 820,00 
BMG 4700 tworzy solidna, niezwykle stabilna konstrukcja wykonana z profili stalowych o ergonomicznym, nowoczesnym kształcie, więc atlas wygląda profesjonalnie jak te znane Ci z siłowni. Trenując na nim, masz gwarancję, że ćwiczenia przebiegną komfortowo i bezpiecznie, nawet gdy włożysz w ich wykonanie maksymalny wysiłek.
Ławka z wysokim oparciem pozwala na wykonanie treningu w komfortowych warunkach nawet bardzo wysokim osobom. I to treningu całego ciała, nie tylko jego górnej części, ale dzięki stacji nożnej - także nóg.
Wyciąg górny zapewnia możliwość odbycia ćwiczeń w zwisie, kształtujących ramiona, mięśnie brzucha, grzbietu oraz mięsień czworoboczny, a uchwyty do pompek francuskich pozwalają na odbycie jeszcze bardziej wymagającego treningu tricepsa i mięśni brzucha, gdyż wymuszają zaangażowanie ciężaru całego ciała.
Ławka skośna pozwoli Ci na odbycie wymagającego trening pod kątem ujemnym, angażującym ciało jeszcze bardziej niż tradycyjne ćwiczenia. Jej ergonomiczne wyprofilowanie pozwala odciążyć kręgosłup i odbyć ćwiczenia w komfortowych warunkach. Możliwość podwieszenia hantli gwarantuje łatwy i szybki dostęp do ciężarków i skraca przerwę między wykonywanymi ćwiczeniami do niezbędnego minimum. BMG 4700 posiada również modlitewnik do wygodnego i prawidłowego, a tym samym efektywnego rzeźbienia bicepsów.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen skapiec.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi osprzętu siłowni, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2690  razy.