Krokomierze to doskonała alternatywa dla wszystkich pragnących usystematyzować biegowe hobby, ale wahają się przed dużym wydatkiem na profesjonalny pulsometr.

– Zaczynasz biegową przygodę i szukasz dodatkowej motywacji, bez potrzeby skrupulatnego wyliczania każdego przemierzonego odcinka trasy? Odpowiedź jest bardzo prosta: krokomierz to nieskomplikowane urządzenie, mające na celu liczenie kroków wykonanych na danym dystansie, monitorowanie długości przebytej trasy oraz spalonych w tym czasie kalorii. Dobrze dobrany krokomierz pozwala szybko i wydajnie poprawić technikę biegania – radzi Maciej Lewandowski.

Rozbudowane krokomierze wyposażone są w pulsometr, timer oraz sygnalizator dźwiękowy. Wiodące marki najczęściej wyszukiwane na Ceneo.pl to Promedix, Spokey, Conrad 3D, Oregon i TFA. Ceny krokomierzy zaczynają się od 18 zł. Najdroższe krokomierze rzadko przekraczają kwotę 200 zł.


5

Oregon Scientific krokomierz z czujnikiem 3D, Pe-200

Cena  94,95 
Krokomierz PE200 z czujnikiem 3D jest idealny do uprawiania dyscyplin sportowych, takich jak chód czy bieganie. Wyposażony w zegar oraz funkcję zapisu danych z 7 dni pokazuje na wyświetlaczu nie tylko przebytą odległość i prędkość, ale również oblicza ilość spalonego tłuszczu oraz zużytych kalorii.

4

Krokomierz Conrad 3D PDG001

Cena  33,80 
Pozostań sprawny, dzięki wędrowaniu i chodzeniu. Dzięki krokomierzowi dowiesz się, ile kroków zrobiłeś, jaką odległość pokonałeś oraz np. jaką trasę przemierzyłeś podczas ostatnich zakupów. Nowoczesny krokomierz posiada duży, czytelny wyświetlacz, zegar 24-godzinny, stoper, licznik kroków i miernik dystansu oraz wskaźnik spalania kalorii.

3

Krokomierz TFA Hitrax 3D, zegar

Cena  65,95 
Ergonomicznie wyprofilowany Hitrax Step 3D wyposażony jest w technologię pomiaru przyspieszenia Hightech 3D, dzięki której Twoje kroki zostaną zarejestrowane z jeszcze większą precyzją. Niezależnie od tego, czy w pracy czy w czasie wolnym, możesz zawsze odczytać, ile dokładnie zrobiłeś kroków i ile spaliłeś kalorii.

2

Krokomierz Silva ex10 Distance

Cena  98,00 
Krokomierz, który pozwoli ci na bieżąco analizować postępy w treningu.

1

Krokomierz Cyfrowy Promedix Pr-211

Cena  19,00 
Krokomierz cyfrowy ProMedix PR-211Cechy i funkcje: licznik kroków, dystans, kalorie, czas, stoper.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów.Źródło
 
 

Katagoria: Rankingi dodatków rekreacyjnych, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2031  razy.