Kategoria: Porady

Pilates – trening wszechstronny

Jak poprawić wygląd sylwetki, wyrzeźbić idealne ciało, wzmocnić kręgosłup oraz poprawić postawę bez nadmiernego rozbudowania mięśni podczas ćwiczeń? Nie każdy ma ochotę wyglądać jak Rambo. Odpowiedzią jest pilates – ćwiczenia dla każdego.

Read More

Co zrobić by mieć płaski brzuch?

Wiele osób przypomina sobie o ćwiczeniach dopiero w momencie, gdy zbliża się lato i wyjazdy wakacyjne. Jednak jeśli pragniemy mieć piękną sylwetkę nie ma co czekać do ostatniej chwili. Zima jest idealnym czasem by zacząć dbać o siebie.

Read More

Fitness

Zima nie sprzyja zachowaniu smukłej sylwetki. Krótkie dni, niska temperatura i aura za oknem nie pomagają w systematycznych treningach. Przeczytaj nasz poradnik, który pomoże Ci nie tylko utrzymać, ale i uzyskać szczupłą i wysportowaną sylwetkę.

Read More

Kompresja – zbawienny ucisk

Jeśli lubisz coś więcej niż oglądanie seriali w wygodnym fotelu, na pewno wiesz, jak ważne dla Twojej pasji są odpowiednie akcesoria. Szczególnie jeśli uprawiasz sport, do którego należy dobrać właściwy strój i wyposażenie.

Read More

Jaką muzykę wybrać do joggingu?

Wiele osób trenujących różnego rodzaju sporty nie może swojego treningu rozpoczynać bez wybrania specyficznej muzyki. To właśnie dzięki poszczególnym utworom osoby mogą nabierać prawdziwy wiatr w żagle.

Read More

Piperyna – skuteczne odchudzanie

Na rynku znajduje się wiele suplementów diet, które mają zmniejszyć ilość niechcianych kilogramów. Reklamy przekonują o rewelacyjnym działaniu i szybkich efektach. Po zastosowaniu okazuje się, że z jakiś powodów preparat nie zadziałał.

Read More