Piperyna – skuteczne odchudzanie

Na rynku znajduje się wiele suplementów diet, które mają zmniejszyć ilość niechcianych kilogramów. Reklamy przekonują o rewelacyjnym działaniu i szybkich efektach. Po zastosowaniu okazuje się, że z jakiś powodów preparat nie zadziałał.

 

Na rynku znajduje się wiele suplementów diet, które mają zmniejszyć ilość niechcianych kilogramów. Reklamy przekonują o rewelacyjnym działaniu i szybkich efektach. Po zastosowaniu okazuje się, że z jakiś powodów preparat nie zadziałał.

 

Piperyna i jej właściwości odchudzające

Piperyna to alkaloid znajdujący się w wierzchniej warstwie ziaren pieprzu, odpowiada za jego ostry smak. Wyodrębniona została na początku XIX w., ale jej niektóre właściwości odkryto dopiero cztery lata temu, a nad resztą trwają badania.

Największą zaletą piperyny są jej właściwości odchudzające i to jest prawdziwa rewolucja w tym temacie, ponieważ właściwości te zostały potwierdzone opublikowanymi badaniami naukowymi. Piperyna pobudza produkcję soków trawiennych w żołądku i enzymów trawiennych w trzustce. Powoduje to lepsze przyswajanie pokarmów, przyśpiesza przemianę materii, a tym samym spadek wagi. Piperyna bezpośrednio działa także na komórki tłuszczowe. Z jednej strony przyśpiesza spalanie tłuszczu i zamienia go na masę mięśniową, a z  drugiej  niszczy gen odpowiedzialny za powstawanie nowych komórek tłuszczowych.

piperyna-bioperyna-tabletki

Suplement kupisz na Sklep.Kenayag.com.pl – Piperyna cena 35 zł (60 kapsułek)

 

Obie właściwości piperyny czynią proces odchudzania skutecznym i trwałym. Zalecana jest nie tylko dla osób uprawiających sport i budujących masę mięśniową, ale także dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia. Spalanie tłuszczu jest wtedy mniejsze, więc osiągnięcie mniejszej wagi trwa dłużej.

Piperyna nie jest zresztą środkiem o cudownym działaniu pozwalającym na zrzucenie kilkunastu kilogramów w ciągu miesiąca. Jej zaletą jest wolne, ale skuteczne i trwałe działanie bez efektu jo jo. Najlepsze efekty przynosi ekstrakt zawierający 95% piperyny, często wzbogacany jest także ekstraktem z ostrej papryczki Cayenne, która wzmacnia działanie piperyny.

Efekty stosowania piperyny to ok. 5 kg w kilka tygodni. Pierwszy spadek wagi widać dopiero po dwóch tygodniach, potem jest systematyczny. Najlepsze efekty przynosi kuracja trwająca 3 miesiące.

Osoby, które chcą przyśpieszyć działanie piperyny powinny zmienić swoje nawyki żywieniowe i zwiększyć aktywność fizyczną.

 

 
 

Katagoria: porady dla dbających o kondycję
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 1 rok temu.
Publikacja była czytana: 1986  razy.